Reprezentanţe

Ne veţi găsi cu uşurinţă

În Bulgaria şi În afară

Năzuinţa noastră de a progresa este bazată pe convingerea că construirea unui business de succes la nivel internaţional se face numai printr-o strategie globală. Reţeaua noastră, vastă, pentru comerţ internaţional ne oferă posibilitatea să ne oferim produsele în 30 de ţări pe 4 continente, stând cu încredere pe una dintre primele poziţii şi la nivel local. Avem reprezentanţele proprii în Bulgaria, România, Albania, Serbia şi Mozambique. Dealerul principal al produselor Weiss Profil pentru Bulgaria este „Hendel” OOD. Societatea are 11 depozite pe întreg teritoriul ţării. „Hendel” fiind strict specializată în comerţul cu profiluri din PVC şi din Aluminiu, consumative şi accesorii necesare producţiei de tâmplării PVC şi din Aluminiu.

 

Bulgaria

Sofia
Sediul central
Sofia1220,
Bul."Iliensko shose" №8,
tel.: +359 2 936 00 93
fax: +359 2 936 08 97
e-mail: office@weisspofil.bg
Sofia
Sofia
Bul. Slivnitsa 411
tel.: +359 2 923 40 25
tel.: +359 2 923 40 57
tel.: +359 2 923 40 58
mob.: +359 88 696 6077
fax: +359 2 923 40 40
e-mail: office@hendel.bg
e-mail: sofia@hendel.bg
Plovdiv
17 Kuklensko Shose Blvd.
warehouse base Record warehouse 98
tel.: +359 32 503 206
mob.: +359 88 430 3967
fax: +359 32 503 207
e-mail: plovdiv@hendel.bg
Varna
Zapadna promishlena zona
tel./fax: +359 52 511 822
mob.: +359 88 430 39 71
e-mail:varna@hendel.bg
Burgas
str. Industrialna 47,
/skladova baza "Burgas komers", depozitul Nr.20/
tel.: +359 56 848 555
mob. +359 88 430 3877
fax: +359 56 848 554
e-mail: burgas@hendel.bg

Blagoevgrad
22 str. Pokrovnishko shose,
"Sgradostroene" OOD /bivsh DK/
tel./fax: +359 73 840 313
mob.: +359 88 566 7767
e-mail: blagoevgrad@hendel.bg
Ruse
str. Traktsia 2
tel./fax: +359 82 843 139
mob. +359 88 409 8507
e-mail: ruse@hendel.bg
Veliko Tarnovo
str. Bor 1
tel./fax: +359 62 670 241
mob. +35988 454 1731
e-mail: v.tarnovo@hendel.bg

România

Bucureşti
Sos. Alexandriei, nr.66
Com. Bragadiru, Jud. Ilfov
T. +40 214 670 235
mob.: +40 728 778739
e-mail: weissprofil@gmail.com
e-mail: office@weissprofil.ro
Constanţa
Str. Interioara II, nr.2
T: +40 241 620 411
mob.: +40 727 778 738
e-mail: weissprofilconstanta@gmail.com
e-mail: constanta@weissprofil.ro
Cluj
Bul. Muncii, nr.12
T: +40 264 415 514
mob.: +40 728 778 744
e-mail: weissprofil.cluj@gmail.com
e-mail: cluj@weissprofil.ro

Albania

Tirana
Rr E. Kavajes, Ish-Misto
Tirana, Albania
Tel/fax: +355 4 2224014
Т: +355 67 2070515
mob.: +355 67 2061859
e-mail: wpalbania@gmail.com
Shkoder
Address: Rruga Dasho Shkreli
(Unaza Veri-Perendim)
Mob: +355 68 40 36 577
e-mail: wpshkoder2017@gmail.com

Serbia

Belgrad
Dobanovački put 66a
Zemun-Altina, 11000 Beograd
tel: +381 11 316 6563
fax: +381 11 316 6587
mob: +381 62 337 043
e-mail: office@weissprofil.rs

Moldova

Chisinau
Str.Varnita 2/3
Chisinau, Moldova
tel.+37322858851
mob.+37360081660
е-mail: weissprofilmoldova@gmail.com

Mazambique

Maputo
Tel: +258 841090909
mob: +258 844621300
mob: +258 847658621
mob: +258 847675895
e-mail: office@wpmozambique.com
Av. do Trabalho, Nº 1017
Maputo, Mozambique