Reprezentanţe

Ne veţi găsi cu uşurinţă

În Bulgaria şi În afară

Năzuinţa noastră de a progresa este bazată pe convingerea că construirea unui business de succes la nivel internaţional se face numai printr-o strategie globală. Reţeaua noastră, vastă, pentru comerţ internaţional ne oferă posibilitatea să ne oferim produsele în 30 de ţări pe 4 continente, stând cu încredere pe una dintre primele poziţii şi la nivel local. Avem reprezentanţele proprii în Bulgaria, România, Albania, Serbia şi Mozambique. Dealerul principal al produselor Weiss Profil pentru Bulgaria este „Hendel” OOD. Societatea are 11 depozite pe întreg teritoriul ţării. „Hendel” fiind strict specializată în comerţul cu profiluri din PVC şi din Aluminiu, consumative şi accesorii necesare producţiei de tâmplării PVC şi din Aluminiu.

 

Bulgaria

Sofia
Centrală
Sofia1220,
Bul."Iliensko shose" №8,
tel.: 02 936 00 93
fax: 02 936 08 97
email: office@weisspofil.bg
Sofia
Depozit Vest
Bul. Slivnitsa 411
tel.: +3592 923 40 25
tel.: +3592 923 40 57
tel.: +3592 923 40 58
mob.: +35988 696 6077
fax: 02 923 40 40
e-mail: office@hendel.bg
e-mail: sofia@hendel.bg
Plovdiv
17 Kuklensko Shose Blvd.
warehouse base Record warehouse 98
tel.: 032 50 32 06
mob.: +35988 430 3967
fax: 032 50 32 07
e-mail: plovdiv@hendel.bg
Varna
Zapadna promishlena zona
tel./fax: 052 51 18 22
mob.: +35988 430 39 71
e-mail:varna@hendel.bg
Burgas
str. Industrialna 47,
/skladova baza "Burgas komers", depozitul Nr.20/
tel.: 056 84 85 55
mob. +35988 430 3877
fax: 056 84 85 54
e-mail: burgas@hendel.bg

Blagoevgrad
str. Pokrovnishko shose,
"Sgradostroene" OOD /bivsh DK/
tel./fax: 073 84 03 13
mob.: +35988 566 7767
e-mail: blagoevgrad@hendel.bg
Ruse
str. Traktsia 2
tel./fax: 082 84 31 39
mob. +35988 409 8507
e-mail: ruse@hendel.bg
Veliko Tarnovo
str. Nikola Gabrovski Nr. 71, /baza de depozite "Masiv"/
tel./fax: 062 67 02 41
mob. +35988 454 1731
e-mail: v.tarnovo@hendel.bg

România

Bucureşti
Sos. Alexandriei, nr.66
Com. Bragadiru, Jud. Ilfov
T. +40 214 670 235
mob.: +40 728 778739
email: weissprofil@gmail.com
Constanţa
Str. Interioara II, nr.2
T: +40 241 620 411
mob.: +40 727 778 738
email: weissprofilconstanta@gmail.com
Cluj
Bul. Muncii, nr.12
T: +40 264 415 514
mob.: +40 728 778 744
email: weissprofil.cluj@gmail.com

Albania

Tirana
Rr E. Kavajes, Ish-Misto
Tirana, Albania
Tel/fax: +355 4 2224014
Т: +355 67 2070515
mob.: +355 67 2061859
email: wpalabania@gmail.com
Shkoder
Address: Rruga Dasho Shkreli
(Unaza Veri-Perendim)
Mob: +355 68 40 36 577
email: wpshkoder2017@gmail.com

Serbia

Belgrad
Dobanovački put 66a
Zemun-Altina, 11000 Beograd
tel: +381 11 316 6563
fax: +381 11 316 6587
mob: +381 62 337 043
email: office@weissprofil.rs

Moldova

Chisinau
Str.Varnita 2/3
Chisinau, Moldova
tel.+37322858851
mob.+37360081660
еmail: weissprofilmoldova@gmail.com

Mazambique

Maputo
Tel: +258 841090909
mob: +258 844621300
mob: +258 847658621
mob: +258 847675895
email: office@wpmozambique.com
Av. do Trabalho, Nº 1017
Maputo, Mozambique